Suzuki GN 400E
Suzuki GN 400E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 396 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 27 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 29.4 Nm / 3.0 kgf-m / 29.4 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 140 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
396 ccm
Moc maksymalna
27 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
29.4 Nm / 3.0 kgf-m / 29.4 Nm przy 5000 obr./min
Masa
140 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GN 400E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 396 ccm |
| Średnica x skok | 88 х 65.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 36mm Mikuni |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 27 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 29.4 Nm / 3.0 kgf-m / 29.4 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.60-18 |
| Opona tylna | 4.60-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Masa | 140 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.5 L / 2.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 146 km/h / 90.6 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 3.9 L/100 km / 25.5 km/l / 60 US mpg / 72 Imp mpg |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 146 km/h / 90.6 mph |