Suzuki GP 100
Suzuki GP 100 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 98 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 12 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.02 Nm / 1.04 kgf-m / 1.0 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 101 kg.
Lata produkcji
1978-82
Pojemność
98 ccm
Moc maksymalna
12 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
1.02 Nm / 1.04 kgf-m / 1.0 Nm przy 8000 obr./min
Masa
101 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GP 100 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978-82 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 98 ccm |
| Średnica x skok | 50 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | PEI, Magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 12 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.02 Nm / 1.04 kgf-m / 1.0 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil dampened |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dwa amortyzatorys, coil springs |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.50-18, Tubed |
| Opona tylna | 2.75-18, Tubed |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1235 mm |
|---|---|
| Masa | 101 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.8 L |