Suzuki GR 650 Tempter
Suzuki GR 650 Tempter to motocykl drogowy o pojemności skokowej 651 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, parallel Dwucylindrowys. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 7200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 61 Nm / 6.22 lgf-m / 61.0 Nm przy 3500 obr./min. Masa: 181 kg.
Lata produkcji
1985-89
Pojemność
651 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 7200 obr./min
Moment obrotowy
61 Nm / 6.22 lgf-m / 61.0 Nm przy 3500 obr./min
Masa
181 kg
Typ silnika
Czterosuw, parallel Dwucylindrowys
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GR 650 Tempter |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985-89 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, parallel Dwucylindrowys |
|---|---|
| Pojemność | 651 ccm |
| Średnica x skok | 77 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 8.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery powered inductive |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 7200 obr./min |
| Moment obrotowy | 61 Nm / 6.22 lgf-m / 61.0 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm Air assisted forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 181 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 2.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 177 km/h / 110 mph |
Pozostałe dane
| Year. | 1985 - 89 |
|---|---|
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
| FrontWheel Travel | 132 mm |
| RearWheel Travel | 74 mm |
| Consumption average | 4.9 L/100 km / 20.3 km/l / 47.7 US mpg / 57.2 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 13.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 177 km/h / 110 mph |