Suzuki GS 1000E
Suzuki GS 1000E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 987 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 90 KM przy 8200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 83.4 Nm / 8.5 kgf-m / 83.4 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 255 kg.
Lata produkcji
1978
Pojemność
987 ccm
Moc maksymalna
90 KM przy 8200 obr./min
Moment obrotowy
83.4 Nm / 8.5 kgf-m / 83.4 Nm przy 6500 obr./min
Masa
255 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 1000E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 987 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 64.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 28mm Mikuni VM 28 SS Gaźniks. |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90 KM przy 8200 obr./min |
| Moment obrotowy | 83.4 Nm / 8.5 kgf-m / 83.4 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm forks with twin regulowane shock absorbers, coil over. |
| Hamulce przednie | 2 x 295 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 295 mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.50 V19 |
| Opona tylna | 4.50 V17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1505 mm |
|---|---|
| Masa | 255 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 221 km/h / 137.3 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 7.2 L/100 km / 13.8 km/l / 32 US mpg / 39 Imp mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 11.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 221 km/h / 137.3 mph |