Suzuki GS 1000L
Suzuki GS 1000L to motocykl drogowy o pojemności skokowej 987 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 90 KM przy 8200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 83.4 Nm / 8.5 kgf-m / 83.4 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 240 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
987 ccm
Moc maksymalna
90 KM przy 8200 obr./min
Moment obrotowy
83.4 Nm / 8.5 kgf-m / 83.4 Nm przy 6500 obr./min
Masa
240 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 1000L |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 987 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 64.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 28mm Mikuni VM 28 SS Gaźniks. |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90 KM przy 8200 obr./min |
| Moment obrotowy | 83.4 Nm / 8.5 kgf-m / 83.4 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm forks with twin regulowane shock absorbers, coil over. |
| Hamulce przednie | 2 x 295 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 295 mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.50 V19 |
| Opona tylna | 4.50 V17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1525 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 240 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.3 Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 155 mm |
|---|