Suzuki GS 1100E
Suzuki GS 1100E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1074 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder, horizontal in-line. Moc maksymalna wynosi 100 KMprzy 8700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 85.3 Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min.
Lata produkcji
1981
Pojemność
1074 ccm
Moc maksymalna
100 KMprzy 8700 obr./min
Moment obrotowy
85.3 Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder, horizontal in-line
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 1100E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder, horizontal in-line |
|---|---|
| Pojemność | 1074 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 4 x 34 mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorised, pointless |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 100 KMprzy 8700 obr./min |
| Moment obrotowy | 85.3 Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1549 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 806 mm |
Pozostałe dane
| Gear Ratios | 1st 2.50 / 2nd 1.78 / 3rd 1.38 / 4th 1.13 / 5th 0.96 |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 200 mm. |