Suzuki GS 1100E
Suzuki GS 1100E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1074 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder, horizontal in-line. Moc maksymalna wynosi 100 KMprzy 8700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 85.3Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min. Masa: 254kg.
Lata produkcji
1983
Pojemność
1074 ccm
Moc maksymalna
100 KMprzy 8700 obr./min
Moment obrotowy
85.3Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min
Masa
254kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder, horizontal in-line
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 1100E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder, horizontal in-line |
|---|---|
| Pojemność | 1074 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 66mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 4 x 34 mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorised, pointless |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 100 KMprzy 8700 obr./min |
| Moment obrotowy | 85.3Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, 18 multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 3/4 x 3/8 (No. 630) D.I.D. endless Łańcuch, 42/15, 2.8:1 |
Podwozie
| Rama | Duplex Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37 mm Kayaba Widelec teleskopowy air forks, four spring pre-load and four tłumienie odbicia damping adjustments |
| Zawieszenie tylne | Kayaba Dwa amortyzatorys, four tłumienie odbicia settings and five napięcie wstępne settings |
| Hamulce przednie | 2 x 275 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 275 mm |
| Opona przednia | 3.50 x V19 |
| Opona tylna | 4.50 x V17 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1549 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 806 mm |
| Masa | 254kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L / 4.2 Imp gal |
| Prędkość maks. | 215.7 km/h / 134 mph |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, 14Ah |
|---|---|
| Gear Ratios | 1st 2.50 / 2nd 1.78 / 3rd 1.38 / 4th 1.13 / 5th 0.96 |
| FrontWheel Travel | 130 mm. |
| Average Consumption | 5.7 L/100 km / 17.6 km/l / 41.3 US mpg / 50 Imp mpg |
| Standing ¼ mile | 11.4 sec / 118 km/h / 116.8 mph |
| Prędkość maksymalna | 215.7 km/h / 134 mph |