Suzuki GS 1150ESE
Suzuki GS 1150ESE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1135 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder,. Moc maksymalna wynosi 114 KM przy 8.700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 98 Nm / 10.0 kgf-m / 98.0 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 256kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
1135 ccm
Moc maksymalna
114 KM przy 8.700 obr./min
Moment obrotowy
98 Nm / 10.0 kgf-m / 98.0 Nm przy 6500 obr./min
Masa
256kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 1150ESE |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 1135 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 9.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 36mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Analogue CDI (Capacitive Tarczaharge Ign.) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 114 KM przy 8.700 obr./min |
| Moment obrotowy | 98 Nm / 10.0 kgf-m / 98.0 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Kayaba air assisted, regulowane spring napięcie wstępne and tłumienie kompresji damping. |
| Zawieszenie tylne | Single Kayaba shock, regulowane spring napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping. |
| Hamulce przednie | 2 x 275 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 275 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/90-V16 |
| Opona tylna | 130/90-V17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1 550 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 256kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 225 km/h / 140 mph |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, 14Ah |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 1.780 |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.777 / 3rd 1.380 / 4th1.125 / 5th 0.961 |
| Final Reduction Ratio | 2.800 |
| Prześwit | 155 mm |
| Consumption Average | 6.2 L/100 km / 16.2 km/l /38.2USmpg/ 45.9 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 11.1 sec /197.9 km/h /123 mph |
| Prędkość maksymalna | 225 km/h / 140 mph |
| Road Test | Cycle 1984Motosprint Group Test, Rider Group Test |