Suzuki GS 1200SS
Suzuki GS 1200SS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1157 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 100 KM / 75 k, W przy 8500 rp. Maksymalny moment obrotowy: 95 Nm / 9.7 kg-m / 94.9 Nm przy 6.500 obr./min. Masa: 210 kg.
Lata produkcji
2001-02
Pojemność
1157 ccm
Moc maksymalna
100 KM / 75 k, W przy 8500 rp
Moment obrotowy
95 Nm / 9.7 kg-m / 94.9 Nm przy 6.500 obr./min
Masa
210 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 1200SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001-02 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1157 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 59 mm |
| Stopień sprężania | 9.5 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | CVR32 |
| Układ zapłonowy | Full transistor |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 100 KM / 75 k, W przy 8500 rp |
| Moment obrotowy | 95 Nm / 9.7 kg-m / 94.9 Nm przy 6.500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate, coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm, Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 170/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 210 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 4.6 L / 4.5 L / 1.1 Impgal |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 1.565 |
| Secondary Reduction Ratio | 3.000 |
| Gear Ratio | 1st 2.384 / 2nd 1.631 / 3rd 1.200 / 4th 1.956 / 5th 0.833 |
| Prześwit | 130 mm |