Suzuki GS 400E
Suzuki GS 400E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 34 KM / przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 30 Nm / 2.94 kpm / 30.0 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 185.0 kg.
Lata produkcji
1978
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
34 KM / przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
30 Nm / 2.94 kpm / 30.0 Nm przy 7000 obr./min
Masa
185.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 400E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 65 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BS34 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Conventional type non-transistor |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny-start. |
| Moc maksymalna | 34 KM / przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 30 Nm / 2.94 kpm / 30.0 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Swing arm, coil spring (5-way regulowane), oil damped |
| Hamulce przednie | Single 270 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1385 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 185.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L/ 3.1 Imp gal |
Pozostałe dane
| Primary Drive Ratio | 2.714 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 2.461 |
| Gear Ratio | 1st 2.461 / 2nd 1.777 / 3rd 1.380 / 4th 1.125 / 5th 0.961 / 6th 0.851:1 |
| Prześwit | 170 mm |