Suzuki GS 400S
Suzuki GS 400S to motocykl drogowy.
Lata produkcji
1984-86
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 400S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984-86 |
Silnik
| Układ zasilania | MBwni BS34SS |
|---|---|
| Układ zapłonowy | Transistorized |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | s530 Łańcuch |
|---|
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm |
Pozostałe dane
| Prześwit | 145 mm |
|---|---|
| DryWeight | 177 kg |