Suzuki GS 425E
Suzuki GS 425E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 423 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 7000 obr./min. Masa: 173 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
423 ccm
Moc maksymalna
40 KM przy 7000 obr./min
Masa
173 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 425E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 423 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 34 mm Mikuni Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiplafe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, coil spring over |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 11in |
| Hamulce tylne | Bęben, 7 in |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.75-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 787 mm |
|---|---|
| Masa | 173 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.3 Imp gal |