Suzuki GS 450A Automatic
Suzuki GS 450A Automatic to motocykl drogowy o pojemności skokowej 448 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 44 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 36.3 Nm / 3, 7kgf-m / 36.3 Nm przy 8000rpm.
Lata produkcji
1982
Pojemność
448 ccm
Moc maksymalna
44 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
36.3 Nm / 3, 7kgf-m / 36.3 Nm przy 8000rpm
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 450A Automatic |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 448 ccm |
| Średnica x skok | 71 x 56.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 34mm BS34SS Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 36.3 Nm / 3, 7kgf-m / 36.3 Nm przy 8000rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 2 Speed Stałe zazębienie, automativic |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 33mm Air assisted forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 272mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.60-18 |
| Opona tylna | 4.60-16 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 12 L / 2.6 Imp gal |
|---|
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 100 mm |
|---|---|
| Wet-Weight | 197 kg |