Suzuki GS 450E
Suzuki GS 450E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 448 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 44 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 36.3 Nm / 3, 7kgf-m / 36.3 Nm przy 8000rpm. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
448 ccm
Moc maksymalna
44 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
36.3 Nm / 3, 7kgf-m / 36.3 Nm przy 8000rpm
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 450E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 448 ccm |
| Średnica x skok | 71 x 56.6 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 34 mm BS34SS Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 36.3 Nm / 3, 7kgf-m / 36.3 Nm przy 8000rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 33mm Air assisted forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 272 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.50-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 175 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L / 3.3 Imp gal |
| Prędkość maks. | 153 km/h / 95.3 mph |
Pozostałe dane
| RearWheel Travel | 160 mm |
|---|---|
| WetWeight | 181 kg |
| Consumption Average | 4.3 L/100 km / 23.4 km/l / 55 US mpg / 66 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 13.9 sec / 147.1 km/h / 91.4 mph |
| Prędkość maksymalna | 153 km/h / 95.3 mph |