Suzuki GS 500E
Suzuki GS 500E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 492 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 47 KM przy 9250 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
492 ccm
Moc maksymalna
47 KM przy 9250 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 500E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 492 ccm |
| Średnica x skok | 53 x 55.8 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 22 mm Mikuni BS Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 47 KM przy 9250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork with regulowane shock absorbers. |
| Hamulce przednie | 2 x 275 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 275 mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.25-19 |
| Opona tylna | 3.75-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 200 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L / 3.7 Imp gal |