Suzuki GS 500E
Suzuki GS 500E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 487 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 39 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 35.9 Nm / 3.66 kgf-m / 35.9 Nm przy 5900 obr./min.
Lata produkcji
1989-94
Pojemność
487 ccm
Moc maksymalna
39 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
35.9 Nm / 3.66 kgf-m / 35.9 Nm przy 5900 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 500E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989-94 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 487 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 56.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 33mm Mikuni BST Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 39 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 35.9 Nm / 3.66 kgf-m / 35.9 Nm przy 5900 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, 7-way napięcie wstępne adjustment |
| Zawieszenie tylne | Rising rate single shock, 7-way napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 250mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70 H17, Bridgestone Exedra G550 |
| Opona tylna | 130/70 H17, Bridgestone Exedra G550 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 759 mm. |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 3.7 Imp gal |
| Prędkość maks. | 174 km/h / 108 mph |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 177 kg |
|---|---|
| Wet-Weight | 189 kg |
| GVWR | 383 kg |
| Load Capacity (full tank) | 194 kg |
| Average Consumption | 4.5 L/100 km / 22 km/L / 52 US mpg / 63 Imp mpg |
| Braking: 48 km/h / 30 mph - 0 | 7.6 m / 25 ft |
| Braking: 97 km/h / 60 mph - 0 | 32 m / 105 ft |
| Standing¼Mile | 13.75 sec / 152 km/h / 94.3 mph |
| Standing 0 - 97 km/h / 60 mph | 4.9 sec |
| Acc: 64 - 97 km/h / 40 - 60 mph | 6.1 sec |
| Acc: 97 - 129 km/h / 60 - 80 mph | 7.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 174 km/h / 108 mph |
| Review | Cycle World |