Suzuki GS 500E
Suzuki GS 500E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 487 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. Moc maksymalna wynosi 45.5 KM 33.2 k, W przy 9200 obr./min (at rear wheel: 41.2 KM przy 9300 obr./min ). Maksymalny moment obrotowy: 39.2 Nm / 4.0 kgf-m / 39.2 Nm przy 7600 obr./min. Masa: 169 kg.
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
487 ccm
Moc maksymalna
45.5 KM 33.2 k, W przy 9200 obr./min (at rear wheel: 41.2 KM przy 9300 obr./min )
Moment obrotowy
39.2 Nm / 4.0 kgf-m / 39.2 Nm przy 7600 obr./min
Masa
169 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 500E |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy |
|---|---|
| Pojemność | 487 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 56.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 33mm Mikuni BST Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45.5 KM 33.2 k, W przy 9200 obr./min (at rear wheel: 41.2 KM przy 9300 obr./min ) |
| Moment obrotowy | 39.2 Nm / 4.0 kgf-m / 39.2 Nm przy 7600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, 7-way napięcie wstępne adjustment |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Rising rate single shock, 7-way napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 250mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70 H17 |
| Opona tylna | 130/70 H17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 169 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 3.7 Imp gal |
| Prędkość maks. | 161.9 km/h / 101 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 120 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 115 mm |
| Prześwit | 120 mm |
| DryWeight | 173 kg |
| Consumption Average | 4.9 L/100 km / 20.5 km/l / 48.2 US mpg / 57.9 Imp mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 13.7 m /44.9 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 39.0 m / 128 ft |
| Standing¼Mile | 15.3 sec / 137.9 km/h / 85.7 mph |
| Prędkość maksymalna | 161.9 km/h / 101 mph |