Suzuki GS 500F
Suzuki GS 500F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 487 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC. Moc maksymalna wynosi 51 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 41.3Nm / 4.2 kgf-m / 41.4 Nm przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
2007-
Pojemność
487 ccm
Moc maksymalna
51 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
41.3Nm / 4.2 kgf-m / 41.4 Nm przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 500F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC |
|---|---|
| Pojemność | 487 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 56.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 33mm Mikuni BST Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorised electronig ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 51 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 41.3Nm / 4.2 kgf-m / 41.4 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, 7-way napięcie wstępne adjustment |
| Zawieszenie tylne | Rising rate single shock, 7-way napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 250mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70 H17 |
| Opona tylna | 130/70 H17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 790 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 168.7 km/h / 105 mph |
Pozostałe dane
| DryWeight | 174 kg |
|---|---|
| WetWeight | 199 kg |
| Consumption Average | 4.1 L/100 km / 24.5 km/l / 57.6 US mpg / 69.2 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 14.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 168.7 km/h / 105 mph |