Suzuki GS 550L
Suzuki GS 550L to motocykl drogowy o pojemności skokowej 549 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 49 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 42 Nm 4.3 kgf-m / 42.0 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 216 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
549 ccm
Moc maksymalna
49 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
42 Nm 4.3 kgf-m / 42.0 Nm przy 7500 obr./min
Masa
216 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 550L |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 549 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 55.8 mm |
| Stopień sprężania | 8.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x VM22SS Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bateria i cewka |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 49 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 42 Nm 4.3 kgf-m / 42.0 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, 15 multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, coil over, 5-way regulowane springload |
| Hamulce przednie | Single 275mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25-19 |
| Opona tylna | 3.75-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 216 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L / 3.7 Imp gal |
| Prędkość maks. | 181 km/h / 112 mph |
Pozostałe dane
| Primary Ratio | 1.977:1 |
|---|---|
| Consumption Average | 5.6 L/100 km / 42 mpg / 50.4 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 13.7 sec / 152 km/h / 94.7 mph |
| Prędkość maksymalna | 181 km/h / 112 mph |