Suzuki GS 650E
Suzuki GS 650E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 673 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 73 KM przy 9400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
1982
Pojemność
673 ccm
Moc maksymalna
73 KM przy 9400 obr./min
Moment obrotowy
57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm przy 8000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 650E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 673 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 55.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 32mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 73 KM przy 9400 obr./min |
| Moment obrotowy | 57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35 mm Kayaba fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual Kayaba shocks regulowane spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 275 mm Tarczas, 1 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 275 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.25 H19 |
| Opona tylna | 3.75H 18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 16 L / 3.5 Imp mpg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 201 km/h / 125 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 150 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 100 mm |
| Dry-weight | 217 kg |
| Consumption Average | 5.4 L/100 km / 18.5 km/l / 43.6 US mpg / 52 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 12.7 sec / 165 km/h / 102.7 mph |
| Prędkość maksymalna | 201 km/h / 125 mph |