Suzuki GS 650GX
Suzuki GS 650GX to motocykl drogowy o pojemności skokowej 673 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 73 KM przy 9400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
1981
Pojemność
673 ccm
Moc maksymalna
73 KM przy 9400 obr./min
Moment obrotowy
57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm przy 8000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 650GX |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 673 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 55.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 32mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 73 KM przy 9400 obr./min |
| Moment obrotowy | 57 Nm / 5.8 kgf-m / 56.9 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Full-Rama kołyskowa Rama rurowa stalowa, twin down tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Dual pivoted rear shocks 5-way napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | 2 x 275 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 275mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.25-H19 |
| Opona tylna | 4.25-H17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 150 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 100 mm |
| WetWeight | 228.1 kg |