Suzuki GS 700ES
Suzuki GS 700ES to motocykl drogowy o pojemności skokowej 699 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 80 KM przy 9300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 63 Nm / 6.4 kgf-m / 63.0 Nmprzy 8500 obr./min. Masa: 235 kg / 518.5 1bs.
Lata produkcji
1985
Pojemność
699 ccm
Moc maksymalna
80 KM przy 9300 obr./min
Moment obrotowy
63 Nm / 6.4 kgf-m / 63.0 Nmprzy 8500 obr./min
Masa
235 kg / 518.5 1bs
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 700ES |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 699 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 49.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x constant velocity Mikuni BS32SS Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorised |
| Rozrusznik | Eectric |
| Moc maksymalna | 80 KM przy 9300 obr./min |
| Moment obrotowy | 63 Nm / 6.4 kgf-m / 63.0 Nmprzy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | #50 (530) Łańcuch, O-ring, sealed |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Showa 37mm fork oil damped, anti-dive |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Showa single shock, regulowane napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x Tarczas, slotted |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, slotted |
| Opona przednia | 100/90-16 54H |
| Opona tylna | 120/90-17 64H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm. |
| Masa | 235 kg / 518.5 1bs |
| Zbiornik paliwa | 17.5 L / 3.8 Imp gal |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra with oil cooler |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 155 mm |
| RearWheel Travel | 140 mm |
| Prześwit | 140 mm |