Suzuki GS 750GL
Suzuki GS 750GL to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 68 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 59.9 Nm przy 8250 obr./min. Masa: 249 kg.
Lata produkcji
1981
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
68 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 59.9 Nm przy 8250 obr./min
Masa
249 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 750GL |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 65 x 56.4 mm |
| Stopień sprężania | 8.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x, Mikunin BS32ss CVGaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery coil |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 68 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 59.9 Nm przy 8250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35 mm Kayaba with anti dive regulowane air pressure. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys regulowane napięcie wstępne and spring tłumienie odbicia damping. |
| Hamulce przednie | 2 x 292mm Tarczas, 1 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.25 H19 |
| Opona tylna | 4.00 H18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm. |
|---|---|
| Masa | 249 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V 14AH/10 hr. |
|---|---|
| Generator | 3 ph. AC |
| Spark plug type | NGK B8ES |
| Primary reduction | 2.152 (99/46) |
| Final reduction | 2.733 (41/15) |
| Gear Ratio | 1st 2.571 (36/14) / 2nd 1.777 (32/18) / 3rd 1.380(29/21) / 4th 1.125 (27/24) / 5th 0.961 (25/26) |
| Steering Angle | 40° |
| Caster | 63° |
| Promień skrętu | 2.5 m / 8.5 ft |
| Prześwit | 150 mm |
| Reserve | 2 L / 0.44 Imp gal |