Suzuki GS 850G
Suzuki GS 850G to motocykl drogowy o pojemności skokowej 843 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 77.6 KM przy 9.000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65 Nm / 6.6 kgf-m 64.9 Nm przy 7.500 obr./min. Masa: 253 kg.
Lata produkcji
1981-82
Pojemność
843 ccm
Moc maksymalna
77.6 KM przy 9.000 obr./min
Moment obrotowy
65 Nm / 6.6 kgf-m 64.9 Nm przy 7.500 obr./min
Masa
253 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GS 850G |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-82 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 843 ccm |
| Średnica x skok | 69 х 56.4mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 77.6 KM przy 9.000 obr./min |
| Moment obrotowy | 65 Nm / 6.6 kgf-m 64.9 Nm przy 7.500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, 3-way regulowane napięcie wstępne sprężyny |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, 2-way napięcie wstępne and 4-way damping adjustments |
| Hamulce przednie | 2 x 275mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 275mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.50-19 |
| Opona tylna | 4.50-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 785 mm |
|---|---|
| Masa | 253 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L / 4.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 191 km/h / 119 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 160 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 5.5 L/100 km / 18.3 km/l / 43 US mpg / 51.6 Imp mpg |
| Prędkość maksymalna | 191 km/h / 119 mph |