Suzuki GSF 1200GTBandit
Suzuki GSF 1200GTBandit to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1157 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 98 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 91.7 Nm 9.4 kgf-m / 91.7 Nmprzy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2006
Pojemność
1157 ccm
Moc maksymalna
98 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
91.7 Nm 9.4 kgf-m / 91.7 Nmprzy 6500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSF 1200GTBandit |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1157 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 59 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 4 x Mikuni BSR36 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 91.7 Nm 9.4 kgf-m / 91.7 Nmprzy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch, 530V, 110 links |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec teleskopowy, oil damped napięcie wstępne sprężyny w pełni regulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link-type, 4-way regulowane tłumienie odbicia damping, 7-way regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 - 805 mm / 30.9 - 31.7 in |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 215 kg |
|---|