Suzuki GSF 1200S Bandit
Suzuki GSF 1200S Bandit to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1157 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 98 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 91.7 Nm / 9.4 kgf-m / 91.7 Nmprzy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2000-01
Pojemność
1157 ccm
Moc maksymalna
98 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
91.7 Nm / 9.4 kgf-m / 91.7 Nmprzy 6500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSF 1200S Bandit |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-01 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1157 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 59 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 4 x Mikuni BSR36 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 91.7 Nm / 9.4 kgf-m / 91.7 Nmprzy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec teleskopowy, oil damped, napięcie wstępne regulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono-shock, link-type, 4-way regulowane tłumienie odbicia damping, 7-way regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm Tarczas, 6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 835 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 19.0 L / 4.2 Imp gal |
| Prędkość maks. | 235.8 km/h / 146.5 mph |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 220 kg |
|---|---|
| Consumption Average | 5.8 L/100 km / 17.2 km/l / 40.5 US mpg / 48.6 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 11.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 235.8 km/h / 146.5 mph |
| Overview | Motorbikestoday.com, Sports Rider |