Suzuki GSF 1250GT Bandit
Suzuki GSF 1250GT Bandit to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 95.8 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 108 Nm / 11.0 kgf-m / 36 kg ft przy 3700 obr./min. Masa: 250kg.
Lata produkcji
2008
Moc maksymalna
95.8 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
108 Nm / 11.0 kgf-m / 36 kg ft przy 3700 obr./min
Masa
250kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSF 1250GT Bandit |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 79x64mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuel, Injection |
| Układ zapłonowy | Digital transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95.8 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 108 Nm / 11.0 kgf-m / 36 kg ft przy 3700 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, hydrauliczna operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Link type, coil spring, oil damped |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm Tarczas, 6 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, ABS |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm / 58.4 |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm - 805 mm -31.6 in |
| Masa | 250kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L / 5.0 gal / 4.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 135 mm |
|---|