Suzuki GSF 250 Bandit
Suzuki GSF 250 Bandit to motocykl drogowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 16 valves. Moc maksymalna wynosi 45 KM przy 14500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 25.5 Nm / 2.6 kgf-m / 25.5 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 176 kg.
Lata produkcji
1990-91
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
45 KM przy 14500 obr./min
Moment obrotowy
25.5 Nm / 2.6 kgf-m / 25.5 Nm przy 10500 obr./min
Masa
176 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 16 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSF 250 Bandit |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990-91 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 16 valves |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 49 x 33 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elestronic, transistorised |
| Moc maksymalna | 45 KM przy 14500 obr./min |
| Moment obrotowy | 25.5 Nm / 2.6 kgf-m / 25.5 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch, DID 520V / RK 520SMOZ9 |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link type, coil spring, oil damped |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 110/70-17 54H |
| Opona tylna | 140/70-17 66H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 176 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L / 3.1 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK CR7E, CR8E, CR9E / ND U22ESR-N, U24ESR-N, U27ESR-N |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 6Ah |
| Gear Ratios | 1st 3.083 / 2nd 2.200 / 3rd 1.722 / 4th 1.450 / 5th 1.315 / 6th 1.227 |
| Primary Ratio | 2.285:1 |
| Final Ratio | 3.769 (13 x 49) |
| FrontWheel Travel | 120 mm |
| RearWheel Travel | 131 mm |
| Steering Angle (Left and Right) | 32o |
| Prześwit | 155 mm |
| Promień skrętu | 2.9 m / 9.5 ft |
| FuelConsumption | 2.35 L/100 km / 42.5 km/l / 100 US mpg / 120 Imp mpg |
| FuelReserve | 3.5 L / 3.7 US qt / 3.1 Imp qt |