Suzuki GSF 400P
Suzuki GSF 400P to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 52 KM przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 35.2 Nm / 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 189 kg.
Lata produkcji
1994
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
52 KM przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
35.2 Nm / 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 11000 obr./min
Masa
189 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSF 400P |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 56 х 40.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4 x Mikuni BST32 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 52 KM przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 35.2 Nm / 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Kayaba, Widelec teleskopowy, coil spring, oil-damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | napięcie wstępne regulowane Kayaba Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-17H |
| Opona tylna | 150/70-17H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 762 mm |
| Masa | 189 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 3.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 177 km/h / 110 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 120 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 120 mm |
| GVWR | 406 kg |
| Consumption Average | 5.6 L/100 km / 17.8 km/l / 42 US mpg / 50 Imp mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 13.8 m / 45.3 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 37.9 m / 124.3 ft |
| Standing¼Mile | 13.1 sec / 161 km/h / 100 mph |
| Acceleration: 40 - 60 mph | 5.9 sec |
| Acceleration: 60 - 80 mph | 6.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 177 km/h / 110 mph |