Suzuki GSR 250F
Suzuki GSR 250F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder, SOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 24 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 22 Nm / 2.3 kgf-m / 22.0 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 189 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
24 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
22 Nm / 2.3 kgf-m / 22.0 Nm przy 6500 obr./min
Masa
189 kg
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder, SOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSR 250F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder, SOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 53.5 x 55.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , fully transistorised |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 24 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 22 Nm / 2.3 kgf-m / 22.0 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch, Stałe zazębienie |
Podwozie
| Rama | Semi Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Mono-shock, coil spring, oil damped |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 290 mm |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 240 mm |
| Opona przednia | 110/80-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 189 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 12.9 L / 2.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 165 mm |
|---|---|
| Pojemność oleju | 2.4 L / 2.5 US qt / 2.1 Imp qt |
| Consumption Average | 2.5 L/100 km / 40 km/l / 94 US mpg / 113 Imp mpg |