Suzuki GSR 400
Suzuki GSR 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Rour stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 52 KM przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 37 Nm / 3.8 kgf-m / 37.0 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
2006-08
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
52 KM przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
37 Nm / 3.8 kgf-m / 37.0 Nm przy 9000 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Rour stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSR 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-08 |
Silnik
| Typ silnika | Rour stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 54.6 x 42.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuelinjection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 52 KM przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 37 Nm / 3.8 kgf-m / 37.0 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple plates, coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec teleskopowys w pełni regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Link-type, coil spring, oil-damped, napięcie wstępne sprężyny 7-way regulowane, tłumienie odbicia damping force w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR-17 |
| Opona tylna | 180/55ZR-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 770 mm |
|---|---|
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L / 3.6 Imp gal |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.785 / 2nd 2.000 / 3rd 1.600 / 4th 1.363 / 5th 1.208 / 6th 1.086:1 |
|---|