Suzuki GSR 400 ABS
Suzuki GSR 400 ABS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Rour stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 61 KM przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39 Nm / 4.0 kgf-m / 39.0 Nm przy 10000 obr./min. Masa: 210kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
61 KM przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
39 Nm / 4.0 kgf-m / 39.0 Nm przy 10000 obr./min
Masa
210kg
Typ silnika
Rour stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSR 400 ABS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Rour stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 54.6 x 42.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuelinjection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 61 KM przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 39 Nm / 4.0 kgf-m / 39.0 Nm przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple plates, coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec teleskopowys w pełni regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Link-type, coil spring, oil-damped, napięcie wstępne sprężyny 7-way regulowane, tłumienie odbicia damping force w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas, 4 piston caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 1 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70ZR-17 |
| Opona tylna | 180/55ZR-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 210kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L / 3.6 Imp gal |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.785 / 2nd 2.000 / 3rd 1.600 / 4th 1.363 / 5th 1.208 / 6th 1.086:1 |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |
| Pojemność oleju | 3.9 L / 4.1 US qt / 3.4 Imp qt |
| Consumption Average | 3.1 L/100 km / 31.9 km/l / 75 US mpg / 90 Imp mpg |