Suzuki GSR 600 Yoshimura edition
Suzuki GSR 600 Yoshimura edition to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Four stoke, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 90 KM przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 64.6 Nm / 6.59 kgf-m / 64.7 Nm przy 9600 obr./min. Masa: 183 kg.
Lata produkcji
2007
Moc maksymalna
90 KM przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
64.6 Nm / 6.59 kgf-m / 64.7 Nm przy 9600 obr./min
Masa
183 kg
Typ silnika
Four stoke, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSR 600 Yoshimura edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 67x42.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuelinjection, 38mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90 KM przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 64.6 Nm / 6.59 kgf-m / 64.7 Nm przy 9600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec teleskopowys w pełni regulowane spring napięcie wstępne |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono shock, link-type, coil spring, oil-damped, spring napięcie wstępne 7-way regulowane, tłumienie odbicia damping force w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR-17 |
| Opona tylna | 180/55ZR-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 785 mm |
|---|---|
| Masa | 183 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L / 3.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 214.3 km/h / 133 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 5.0 L/100 km / 19.9 km/l / 46.8 US mpg / 56.2 Imp mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 11.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 214.3 km/h / 133 mph |