Suzuki GSR 750 Yoshimura Special Edition
Suzuki GSR 750 Yoshimura Special Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 105 KM przy 10000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 80.0 Nm / 8.2 kgf-m / 27 kg.ft przy 9000rpm. Masa: 211kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
105 KM przy 10000rpm
Moment obrotowy
80.0 Nm / 8.2 kgf-m / 27 kg.ft przy 9000rpm
Masa
211kg
Typ silnika
Four stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSR 750 Yoshimura Special Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 72mm× 46mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105 KM przy 10000rpm |
| Moment obrotowy | 80.0 Nm / 8.2 kgf-m / 27 kg.ft przy 9000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, RK525ROZ5Y, 116 links |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Inverted KYB front forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Steel Wahacz fitted with a KYB Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm tarcza pływającas, 2piston Tokico calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 1 piston Nissin caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17M/C (58W), tubeless |
| Opona tylna | 180/55 ZR17M/C (73W), tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Masa | 211kg |
| Zbiornik paliwa | 17.5 L / 3.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 223.2 km/h / 138.7 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.9 L / 4.1 US qt / 3.4 Imp qt |
|---|---|
| Emission details | Catalytic converter |
| Układ wydechowy | Triangle-shaped muffler, stainless steel heat shield |
| Primary reduction Ratio | 1.857 (78/42) |
| Final reduction Ratio | 2.470 (42/17) |
| Front Wheel | 17M/C × MT3.50, cast aluminiowa alloy |
| Rear Wheel | 17M/C × MT5.50, cast aluminiowa alloy |
| Prześwit | 145 mm |
| Consumption Average | 5.2 L/100 km / 19.2 km/l / 45.2 US mpg / 54.2 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 11.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 223.2 km/h / 138.7 mph |