Suzuki GSX 1100F Katana
Suzuki GSX 1100F Katana to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 1127 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 136 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 112 Nm / 11.4 kgf-m / 112.0 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 256 kg.
Lata produkcji
1993-94
Pojemność
1127 ccm
Moc maksymalna
136 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
112 Nm / 11.4 kgf-m / 112.0 Nm przy 7000 obr./min
Masa
256 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 1100F Katana |
|---|---|
| Rok produkcji | 1993-94 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1127 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 59 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 4 x 34mm Mikuni CV Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 136 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 112 Nm / 11.4 kgf-m / 112.0 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped, napięcie wstępne sprężyny w pełni regulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Full Floater rising-rate Amortyzator centralny, 5-way napięcie wstępne and 4 way damping regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 275 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 275 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/80 V16 |
| Opona tylna | 150/80 V16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1535 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 256 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L / 4.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 251.3 km/h / 156.2 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 97.5 k, Wc / 130.7 KM przy 10000 obr./min |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |
| Consumption Average | 6.8 L/100 km / 14.6 km/l / 34.3 US mpg / 41.2 Imp mpg |
| Braking 60km/h - 0 | 14.4 m / 47.2 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 41.8 m / 137.1 ft |
| Standing¼Mile | 10.7 sec / 205.0 km/h / 127.4 mph |
| Prędkość maksymalna | 251.3 km/h / 156.2 mph |