Suzuki GSX 1100L
Suzuki GSX 1100L to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 1074 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 100 KMprzy 8700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 85.3 Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min. Masa: 259 kg.
Lata produkcji
1980-81
Pojemność
1074 ccm
Moc maksymalna
100 KMprzy 8700 obr./min
Moment obrotowy
85.3 Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min
Masa
259 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 1100L |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980-81 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1074 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 34mm Mikuni BSS4SS Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized pointless |
| Rozrusznik | Starting |
| Moc maksymalna | 100 KMprzy 8700 obr./min |
| Moment obrotowy | 85.3 Nm / 8.7 kgf-m / 62.9 ft-lb przy 11200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, 18 plates |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm forks with regulowane shock absorbers. |
| Hamulce przednie | 2 x 295 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 295 mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1525 mm |
|---|---|
| Masa | 259 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.3 Imp gal |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, 14AH |
|---|