Suzuki GSX 1250 FA Traveler
Suzuki GSX 1250 FA Traveler to motocykl motocrossowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 96.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 108 Nm / 11.0 kg-fm / 79.7 ft.lb przy 3500 obr./min. Masa: 257 kg.
Lata produkcji
2010
Moc maksymalna
96.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
108 Nm / 11.0 kg-fm / 79.7 ft.lb przy 3500 obr./min
Masa
257 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 1250 FA Traveler |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 79x64mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuel, Injection |
| Układ zapłonowy | Digital transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 108 Nm / 11.0 kg-fm / 79.7 ft.lb przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped, napięcie wstępne regulowane |
| Zawieszenie tylne | Link-typesuspension, 7-wayregulowanenapięcie wstępne, 4-wayregulowanetłumienie odbicia |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805mm - 825 mm -32.5 in |
| Masa | 257 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.5 L / Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10-40 |
|---|---|
| Prześwit | 135 mm |