Suzuki GSX 1300 B-King
Suzuki GSX 1300 B-King to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 1340 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 181.5 KMprzy 9500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 146 Nm / 14.9 kgf-m / 146.4 Nm przy 7200 obr./min. Masa: 235.0 kg.
Lata produkcji
2010
Pojemność
1340 ccm
Moc maksymalna
181.5 KMprzy 9500rpm
Moment obrotowy
146 Nm / 14.9 kgf-m / 146.4 Nm przy 7200 obr./min
Masa
235.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 1300 B-King |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1340 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa . Suzuki SDTV Wtrysk paliwa system with dual injectors per cylinder and ram air intake with large volume airbox |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 181.5 KMprzy 9500rpm |
| Moment obrotowy | 146 Nm / 14.9 kgf-m / 146.4 Nm przy 7200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, hydrauliczna operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, RK GB50GSV Z4, 118 links |
Podwozie
| Rama | Twin-spar cast aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD coil springs, napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping w pełni regulowane. |
| Zawieszenie tylne | Link type, oil damped, coil springs, spring napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping w pełni regulowane. |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260m Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 200/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1525 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 235.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L / 3.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 252.9 km/h / 157.1 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 4-into-2-into-1 exhaust system with a large capacity catalyzer, oxygen sensors and an oval cross section canister with dual openings that meets Euro 3 and Tier 2 regulation |
|---|---|
| FrontWheel | 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | 6.00 x 17 |
| Prześwit | 120 mm |
| Consumption Average | 6.2 L/100 km / 16.1 km/l / 38 US mpg / 45 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 10.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 252.9 km/h / 157.1 mph |