Suzuki GSX 1300 B-King Prototype
Suzuki GSX 1300 B-King Prototype to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 1298 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 175 KM przy 9800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 138 Nm / 14.07 kg-m / 138.3 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 217 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
1298 ccm
Moc maksymalna
175 KM przy 9800 obr./min
Moment obrotowy
138 Nm / 14.07 kg-m / 138.3 Nm przy 7000 obr./min
Masa
217 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 1300 B-King Prototype |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1298 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 63 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni Denso Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 175 KM przy 9800 obr./min |
| Moment obrotowy | 138 Nm / 14.07 kg-m / 138.3 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, hydrauliczna operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #530 Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Twin-spar (aluminiowa Alloy) |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD, coil spring, w pełni regulowane spring napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Link-type, gas/oil damped, w pełni regulowane spring napięcie wstępne, tłumienie kompresji damping, and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas, 6 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 217 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L / 4.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 306 km/h / 190.1 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR9E |
| Consumption average | 5.9 L/100 km / 16.9 km/l / 39.8 US mpg / 47.7 Imp mpg |
| Standing 0 - 100km | 3.0 sec |
| Standing 0 - 140km | 4.5 sec |
| Standing 0 - 200km | 7, 2 sec. |
| Standing¼Mile | 10.3 sec / 232 km/h / 144 mph |
| Prędkość maksymalna | 306 km/h / 190.1 mph |