Suzuki GSX 1300R Hayabusa
Suzuki GSX 1300R Hayabusa to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 1340 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 195.7 KM przy 9800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 154 Nm / 15.81 kg-m / 154.0 Nm przy 7200 obr./min. Masa: 220 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
1340 ccm
Moc maksymalna
195.7 KM przy 9800 obr./min
Moment obrotowy
154 Nm / 15.81 kg-m / 154.0 Nm przy 7200 obr./min
Masa
266 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 1300R Hayabusa |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1340 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Suzuki Wtrysk paliwa Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 195.7 KM przy 9800 obr./min |
| Moment obrotowy | 154 Nm / 15.81 kg-m / 154.0 Nm przy 7200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate, manual, hydrauliczna, 6 spring coil, Plates: 10 Drive, 9 Driven |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Design (Material): Twin-spar (aluminiowa alloy) |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD coil springs, napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping w pełni regulowane. |
| Zawieszenie tylne | Link type, oil damped, coil springs, napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping w pełni regulowane. |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 266 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L / 4.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 296.9 km/h / 184.49 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 1.596 / 2nd 2.615 / 3rd 1.937 / 4th 1.526 / 5th 1.136 / 5th 1.136 |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 1.596 (83/52) |
| Final Drive Ratio | 2.388 (43/18) |
| Wheels Front | 17 M/C x MT3.50, cast aluminiowa alloy |
| Wheels Rear | 17 M/C x MT6.00, cast aluminiowa alloy |
| Prześwit | 120 mm |
| Consumption Average | 6.1 L/100 km / 16.3 km/l / 38.3 US mpg / 46.0 Imp mpg |
| Standing 0 - 100km | 3.0 sec |
| Standing 0 - 140km | 4.4 sec |
| Standing 0 - 200km | 7.3 sec |
| Acceleration60-140 km/h | 7.1 sec |
| Acceleration100 - 140 km/h | 3.2 sec |
| Acceleration140 - 180 km/h | 3.4 sec |
| Standing¼Mile | 10.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 296.9 km/h / 184.49 mph |