Suzuki GSX 250E
Suzuki GSX 250E to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 29 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 21.6 Nm / 2.2 kgf-m / 21.6 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 154 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
29 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
21.6 Nm / 2.2 kgf-m / 21.6 Nm przy 8000 obr./min
Masa
154 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 250E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 60 х 44.2 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 30mm Mikuni BS30SS Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 21.6 Nm / 2.2 kgf-m / 21.6 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, dual dampers, 5-way spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 275mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.60-18 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 154 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L / 2.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 137 km/h / 85 mph |
Pozostałe dane
| Consumption average | 4.3 L/100 km / 23.4 km/l / 55 US mpg / 66.1 Imp mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 16.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 137 km/h / 85 mph |