Suzuki GSX 250F Across
Suzuki GSX 250F Across to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 45 KM przy 14500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 26.4 Nm / 2.7 kgf-m / 19.5 ft-lb przy 10500. Masa: 159 kg.
Lata produkcji
1992-98
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
45 KM przy 14500 obr./min
Moment obrotowy
26.4 Nm / 2.7 kgf-m / 19.5 ft-lb przy 10500
Masa
159 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 250F Across |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 49 x 33 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BSW27 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM przy 14500 obr./min |
| Moment obrotowy | 26.4 Nm / 2.7 kgf-m / 19.5 ft-lb przy 10500 |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, box section Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single300 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 159 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L / 2.6 Imp gal |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| FrontWheel | 2.50-17 |
| Rear Wheel | 3.50-17 |
| Review | Dixon Archive |