Suzuki GSX 250R
Suzuki GSX 250R to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 24.7 KM / 18.4 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.3 Nm przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
24.7 KM / 18.4 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
23.3 Nm przy 6500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 250R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 53.5 x 55.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 24.7 KM / 18.4 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.3 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cross Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with regulowane damping |
| Hamulce przednie | Single 290 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80-17 57H |
| Opona tylna | 140/70-17 66H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, 8Ah |
|---|---|
| Prześwit | 157.4 mm |
| WetWeight | 178 kg |