Suzuki GSX 400E-S
Suzuki GSX 400E-S to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 44 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 36.3 Nm / 3.7 kgf-m 36.3 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
1981-83
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
44 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
36.3 Nm / 3.7 kgf-m 36.3 Nm przy 8000 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 400E-S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-83 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 56.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BS34SS Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 36.3 Nm / 3.7 kgf-m 36.3 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plates, coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Air assisted Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.60S-18 4PR |
| Opona tylna | 4.10S-18 4PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm / 55, 7 in |
|---|---|
| Masa | 175 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 3.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 158 km/h / 98 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.0 L / 3.2 US qt / 2.6 Imp qt |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.461 / 2nd 1.777 / 3rd 1.380 / 4th 1.125 / 5th 0.961 / 6th 0.851:1 |
| Primary Drive Ratio | 2.714 |
| Secondary Drive Ratio | 2.933 |
| Caster | 27.50 |
| Consumption Average | 5.2 L/100 km / 19.1 km/l / 45 US mpg / 64 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 15.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 158 km/h / 98 mph |