Suzuki GSX 400F Impulse
Suzuki GSX 400F Impulse to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 4 cylinders, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 59 KM przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 37 Nm / 3.8 kgf-m / 37.0 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 153 kg.
Lata produkcji
2004-07
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
59 KM przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
37 Nm / 3.8 kgf-m / 37.0 Nm przy 10500 obr./min
Masa
153 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line 4 cylinders, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 400F Impulse |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 4 cylinders, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 52 x 47 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4 x 29 mm Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 59 KM przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 37 Nm / 3.8 kgf-m / 37.0 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, napięcie wstępne regulowane. |
| Hamulce przednie | 2 x 290 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80-17 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 153 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.0 Imp gal |