Suzuki GSX 400F Katana
Suzuki GSX 400F Katana to motocykl motocrossowy. Masa: 197 kg.
Lata produkcji
1983-84
Masa
197 kg
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 400F Katana |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-84 |
Silnik
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Układ zasilania | 4 x Mikuni BS26SS Gaźniks |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch, DAIDO DID50UB, 104 links |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 197 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.3 Imp gal |
| Prędkość maks. | 170 km/h / 106 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 12Ah |
| Primary Reduction | 2.300 (92/40) |
| Final Reduction | 2.866 (43/15) |
| Gear Ratios | 1st 3.166 (38/12) / 2nd 2.125 (34/16) / 3rd 1.631 (31/19) / 4th 1.333 (28/21) / 5th 1.173 (27/23) / 6th 1.083 (26/24) |
| Steering Angle | 42° (left and right) |
| Caster | 63° |
| Prześwit | 165 mm |
| Promień skrętu | 2.3 m / 7.5 ft |
| FuelReserve | 3.5 L / 3.7 US qt / 3.1 Imp qt |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h / 106 mph |
| Standing 0 - 100 km/h | 6.3 sec |