Suzuki GSX 400FW
Suzuki GSX 400FW to motocykl motocrossowy. Masa: 197 kg.
Lata produkcji
1983
Masa
197 kg
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 400FW |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
|---|
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 197 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 3.7 Imp gal |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 12Ah |
| Primary Reduction | 2.212 |
| Final Reduction | 3.066 |
| Gear Ratios | 1st 3.166 (38/12) / 2nd 2.125 (34/16) / 3rd 1.631 (31/19) / 4th 1.333 (28/21) / 5th 1.173 (27/23) / 6th 1.083 (26/24) |
| Prześwit | 160 mm |
| FuelReserve | 3.0 L / 3.2 US qt / 2.6 Imp qt |