Suzuki GSX 550ES
Suzuki GSX 550ES to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 572 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 64 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 50 Nm / 67.1 KM przy 8000 obr./min. Masa: 216 kg.
Lata produkcji
1983
Pojemność
572 ccm
Moc maksymalna
64 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
50 Nm / 67.1 KM przy 8000 obr./min
Masa
216 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 550ES |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 572 ccm |
| Średnica x skok | 60 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 2 x 32 mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 64 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 50 Nm / 67.1 KM przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with hydrauliczna anti-dive. |
| Zawieszenie tylne | Rising rate full floater linkage with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 260 mm Tarczas, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 250 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-16 |
| Opona tylna | 110/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 216 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 196 km/h / 122 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 150 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 5.3 L/100 km / 18.7 km/l / US 44 mpg / 52.8 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 12.3 sec / 172 km/h / 107 mph |
| Prędkość maksymalna | 196 km/h / 122 mph |