Suzuki GSX 600F
Suzuki GSX 600F to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 73 KM przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 59.8 Nm / 44 ft-lbprzy 9600 obr./min. Masa: 219 kg.
Lata produkcji
1988-89
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
73 KM przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
59.8 Nm / 44 ft-lbprzy 9600 obr./min
Masa
219 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 600F |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988-89 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 62.6 x 48.7 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 4 x, Mikuni BST32Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 73 KM przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 59.8 Nm / 44 ft-lbprzy 9600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe Tarczas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 118 links |
Podwozie
| Rama | Double-Rama kołyskowa, Rama rurowa stalowa pipe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm, Conventional Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped, fully regulowane tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, progressive linkage, 4-step tłumienie odbicia dampened, 7-step napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2 x 290mm Tarczas, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 150/70 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 219 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 221.7 km/h / 137.8 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 78.1 KM przy 10700 obr./min |
|---|---|
| Primary reduction Ratio | 1.744 |
| Final Reduction Ratio | 3.133 |
| Front Wheel | 3.50 x 17, cast alumium-alloy |
| Rear Wheel | 4.50 x17, cast alumium-alloy |
| Consumption Average | 5.4 L/100km / 18.6 km/l / 43.7 US mpg / 52.5 Imp mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 13.8 m / 45.3 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 38.8 m / 127.3 ft |
| Standing¼Mile | 11.9 sec / 181.0 km/h / 112.5 mph |
| Prędkość maksymalna | 221.7 km/h / 137.8 mph |