Suzuki GSX 650F
Suzuki GSX 650F to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 656 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 86 KM przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 61.5 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 245 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
656 ccm
Moc maksymalna
86 KM przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
61.5 Nm przy 10500 obr./min
Masa
245 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 650F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 656 ccm |
| Średnica x skok | 65.5 x 48.7 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, 36 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 86 KM przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 61.5 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe Tarczas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Forks, coil spring, oil damped, regulowane spring napięcie wstępne |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, link type, coil springs, oil damped, regulowane napięcie wstępne and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 4-piston Tokico calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 245 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 211.5 km/h / 131.4 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Consumption Average | 5.2 L/100 km / 19.2 km/l / 45.2 US mpg / 54.2 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 12.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 211.5 km/h / 131.4 mph |